7 GÜN KİŞİSEL MARKA MENTORLUĞU DİJİTAL MARKALAŞ FİJİTAL MARKALA

En Öncelikli Yetkinliğinin SEN Olduğunu biliyor muydun?

Biz bir yolculuğa çıkıyoruz. Bu yolculuğun hem online hem fiziki olacağını unutmamalısın. Yolculuğa hazırlanırken yanına bir kalem ve bir defter, konuya odaklanılmış bir zihin yeterli. Bolca sohbet edeceğimiz bu günler de ben sana paylaşacağımız gündemden bahsederken, sen bunların sadece sana özel olduğunu bilmelisin. Elinde bir defter var ve sayfaya not edilecekler sana ait. Birlikte egzersizler, testler yapacağız. Cevabı çok basit ama düşündüren sorular bizimle olacak. Zamanı geldiğinde sana özel “SEN ŞABLONUNU” senin için birlikte oluşturacağız. Rotamız belli. Renkli bilgiler vagonunda yalnız değilsin. El birliği ile “yeni bir sen’e doğru ilerlerken seni kişisel marka yolculuğun boyunca bir köşede yapayalnız bırakmayacağız. Vagonlarımızın kapısında kilit yoktur. Lütfen pencerelerden sarkmayalım. 🙂

365 Gün Mentorlük Programı ile ilgili merak edilenler:

 1- 7 Günde Kişisel Marka Mentorlüğü Programı KMM Nedir?

7 günde Kişisel Marka Mentörlüğü kişinin kendi beceri ve yetkinliklerini tanıdığı bir program. Kişilere içinde bulundukları fi-ziki hayattaki beceri ve yetkinliklerini ön plana çıkarabilme yöntemi ile kişisel markalarını oluşturmalarına yardımcı oluyor ve bunu dijital kimlikleri ile destekliyorum. Pazartesi başlayan çalışma Pazar günü sona erer. Her gün 1 saati bulan çalışmalardır.

Walter Disney bir keresinde şöyle demişti: “Hayal edebiliyorsanız, yapabilirsiniz. Her şeyin bir fare tarafından başlatıldığını her zaman hatırlayın. “Hayalinizi yaratmaya başlayalım. Tek yapmanız gereken (başka bir tür) fareye hızlı bir tıklama 🙂 Shopier

2- Mentorlük Programı’nın Amacı Nedir?

Ben Kişisel markalaşmanın dijital ayak izi dediğimiz dijital kimlik görünümümüz ile desteklendiğini ama aslında bunun ötesinde kişinin kendi öz yönetiminden geçtiğini savunan biriyim. Amacımız, kendi alanında öne çıkmak isteyen bireyleri daha geniş kitlelere ulaştırmak ve kişinin kendine ve çevresine fark yaratması için yola çıktığı bir programdır. Kişinin isteklerinin ve hedeflerinin iç ve dış faktörler ile birlikte değerlendirilip netleştirilmesi, ona etki eden rutinleri ve temel değerlerine etki edebilecek 8 ayrı teknik çerçevesinde bilimsel bir yaklaşım kullanarak kişinin kendini tanıma yolculuğuna rehberlik etmektir.

3- Mentorlük Programı’nın Kişisel Marka Eğitimden Farkı Nedir?

 • Bağlantılı: Kendimizi disiplinler arası çözümler üzerinden değerlendirmek ve ortak bağlantıları modelleyebilmek
 • Verimli:  7 günde yoğunlaştırılmış bir içerikle pratikleştirilmiş metodlarla değer aktarmak
 • Dönüştürücü: Her gün yapılan farklı eğitim ve mentörlük çalışmalarının dinamik olması ve kişiyi dönüştürebilme gücü sağlama
 • Özgün: 8 ayrı teknik çerçevesinde mentorlük programını kişiye özgü uyarlamak
 • Renkli: Hikayeleştirilmiş içerik, test ve egzersizlerle kendimizin farkına odaklanarak akılda kalıcılığı yakalama
 • Esnek: Online birebir çalışma sistemin de kişiye uygun tarih ve saat aralığının önceden belirlenebilir olması
 • Sürdürülebilir: İstenildiğinde taktirde yıl bazında uygun bir gün seçilerek, günlük mentorluk talebi sürecini periyodik ilerleme haline getirebilme.

4- Mentorlük Programının Faydası Nedir?

Program, bireyin kişisel markasını oluşturmaya başladıktan sonra üzerine ne katacağı, içini nasıl dolduracağı, kendi yaşamına nasıl adapte edeceği ve insanlar üzerinde aynı algıyı nasıl oluşturacaklarını öğrendikleri bilgileri egzersiz ve testlerle uygulamalı olarak kazandırarak hayatlarına modelletir.

5- Mentorlük Programının Fiyatı Nedir?

Bir yılın 52 hafta olduğunu düşünürsek 7 gün birebir alacağın mentOrlük ücreti GÜNLÜK 1 saat için 52 TL dir.

Programın Toplam Ücreti: 7 gün 365TL’dir. Kredi kartı kullanmak isteyenler için shopier üzerinden alışveriş imkanı sağlanmaktadır. Bu programa dahil olmuş kişiler yıl içinde ücretli mentorluk desteğinden yararlanabilir. Aynı ay içinde en fazla 3 defa mentorluk desteği alabilirler.

Hesaba Havale veya EFT için ulaşabilirsiniz.

Kredi kartına taksitlendirme shopier üzerinden mümkündür.

6- Kişisel Marka Mentorlüğü ve Öz Yönetim Eğitim Akışı Nasıldır?

 • 1-Gün: Kişiyi Tanıma-Ben Kimim Çalışması
 • 2-Gün: Kişisel Marka Yolculuğa İlk Adım.
 • 3-Gün: Kendimizde Marka Farkındalığı Süreci ve Marka Oluşumu
 • 4-Gün: Öz Yönetim Dengesi / Kişisel Markanı Bütçele
 • 5-Gün: Kişisel Marka İletişimi
 • 6-Gün: Dijital Kimliğini Kişisel Markan ile Odaklamak
 • 7-Gün: Zihin Yapısı ve Kişisel Marka Sürekliliği Sağlama

Günlük Programda işlenecek her detay 365 güne yayılabilir ve periyodlar dahilinde kısaltılabilir şekilde düzenlenmiştir. Pratikleştirilmiş her detay en verimli olabilecek şekilde 7 günlük bir çalışmaya sığdırılmıştır. Bu programa katılmak istemeyen yıl içinde herhangi bir gün mentorluk desteği ile ilgilenenler günde 1 saat 99.99TL üzerinden mentorluk alabilir ve ara gelişmeler için benimle iletişimde olabilirsiniz. Haftalık, aylık, sezonluk veya 365gün-yıl bazında senin benzersiz değerini ortaya çıkarmak üzere yapacağımız çalışmalarda kişisel marka yolculuğunuz için ben buradayım.

7- Mentorluk Yolculuğu Kimler İçin Uygun?

 • Girişimciler: işlerini bir adım öteye taşımak için
 • Yöneticiler: değişken iş yaşamı içerisinde daha fazla tanınmak için
 • Profesyoneller: iş hacimlerini arttırmak için
 • İş yaşamındaki kadınlar: erkek egemen iş ortamında başarılı olmak için
 • Satış temsil profesyonelleri: daha etkili müşteri bağlılığı yaratmak için
 • 50 yaş üzeri yöneticiler: günümüz çalışma hayatı düzenindeki değişikliğe uyum sağlamak için
 • İş arayanlar: iş gücü piyasasında rakiplerine karşı farklılaşmak için
 • Öğrenciler: İçinde bulunduğu eğitim hayatında araştırma ve öğrenme becerisini etkin bir şekilde kullanarak birçok alanda kendine öncelik oluşturmak için kendinizi marka yapmalısınız.

8-Gelişim, Değişim ve Dönüşüm Rotaları ile Sen Şablonu Arasındaki Fark Nedir?

Sen şablonu kişinin marka yolculuğunda 9 farklı başlık altında kişiye özgü organize edilen uzun dönem kişisel marka mentorluk programıdır. 42 hafta/saat sürelidir. Sen şablonu, 3 farklı rota ile en önemli notlar birleştirilerek kısa modüller halinde sunulmuş, gündem başlıkları ile bölümlere ayrılmıştır.

RENKLİ BİLGİLER VAGONUNDA SANA ÖZEL YOLCULUK BAŞLIYOR !

Bu nedir diye merak edenler için, instagram’da seni durakta bekliyoruz. Sen yeter ki!  AKLINDAN BİR SAYI TUT instagram : @bahar5ermarkayolculukakademisi

BİZ NE YAPIYORUZ TIKLAYIN BİRLİKTE BAKALIM

%d blogcu bunu beğendi: